Acme Beam screen cleaner 2 in 1

Tomas Janulevičius portretas
Tomas Janulevičius, 2015-04-28
Aš balsuoju:

Beveik visi turime monitorių (kad ir nešiojamo kompiuterio), planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną.  Visus šiuos paviršius anksčiau ar vėliau tenka nuvalyti. Šiam darbui palengvinti Acme siūlo produktą - "Beam screan cleaner 2 in 1". Ar jis vertas 3,6 eurų? Tuoj Jums papasakosiu.

Idėja apvynioti valiklio buteliuką medžiaga skirta valymui iš tiesų yra labai gera. Skystas valiklis neturi aitraus kvapo, papurškus buteliuką patogu laikyti valant. Atrodytų lyg ir viskas gerai, bet... Valiklis sunkiai susidoroja su riebalais. Bandant valyti blizgų nešiojamo kompiuterio ekraną ar išmaniojo telefono ekraną likdavo valymo žymės. Pačius pirmus valymus skudurėlis palikdavo nemažai pūkelių ant ekrano.

Geriausiai šis valiklis pasirodė, kai buvo naudojamas matinio monitoriaus valymui nuo dulkių. Darbas buvo atliktas beveik idealiai, išskyrus vieną mažą smulkmeną, kad valant nėra galimybės prieiti prie monitoriaus kraštelių ir lieka 1-2mm ploto, kuris nėra nuvalomas.  Ir dėl to kalta buteliuko forma. Jei buteliukas turėtų neužapvalintus kraštus, o aštrius (statesnius), tuomet būtų galima pasiekti ir monitorių ekrano kraštelius.

 

Jeigu Jums reikia patogaus valiklio,tai Acme Beam yra būtent tas. Taip, jis turi minusų, bet reikia tikėtis, kad ateityje kai kurie dalykai bus patobulinti. Produkto kaina nėra aukšta, jis lengvai ras vietos tiek stalčiuje, tiek ir kompiuterio krepšyje. Tad jei dažniausiai valote savo akranus nuo dulkių - Beam Jums pagelbės.

Belieka laukti šio produkto atnaujinimo, idėja labai gera.

Komentarai