ACME Bat - kabo ir groja

Aivaras Gudauskas portretas
Aivaras Gudauskas, 2016-01-11
Aš balsuoju:

ACME BAT - ne tik kabės, bet ir skambės. Šis šikšnosparnis kaip batman‘as, turi tik juodą korpusą. Nors ateity galėtų pasirodyti ir didesnė spalvų gama. Pakabinimui pasirinktas gan pigus, bet ne prastas variantas gražus pintas virvagalis, kuris tikrai laikys ilgiau nei kitų gamintojų plastikiniai kabliai. Valdymas vyksta vieno ratuko pagalbą, pradžioje kol prisijungiau teko pamaigyti, bet iš esmės tai laibai šaunus sprendimas neperkraunantis minimalistinio stiliaus ir funkcionalumo. 

 

Bandymą atlikinėjau su savo senučiu, bet vis dar NOKIA telefonu (Lumia 925), kadangi ji jau nykstantis egzempliorius dėka Microsoft. Su Win 8.1 OS labai šauniai draugauja ir prisijungiau vos akimirksniu, kaip sakiau pamaigęs ratuką su ACME logotipu, ir tai padariau neskaitęs instrukcijos, ir galiu paspausti už tai dešinę ranką ACME‘ei už intuityvų sprendimą. Nes instrukcijos neskaičiau iki šiol. Taigi grojam ir klausom. Wow, groja tikrai garsiai visi 3w garso susitvarko puikiai (nepagarsinus iki maksimumo, nes po to jaučiamas šio „driver‘io perkrovimas“), dėl žemo dažnio būtų priekaištų, kadangi sunkiai susitvarko dėl pasyvaus subwooferio. Smagiausiai klausosi lengvas rock‘as ar indie muzika, kurioje ne per daug žemo dažnio. Na visumoje garsas tikrai geras ir negalėčiau kibti, kadangi čia yra portable daikčiukas.
Smagu, kad yra ir 3,5 aux išėjimas, kuris gali būti jungiamas prie bet ko, o tai didelis pliusas išplėčiantis šio mažo daikčiuko galimybes. Baterija – tikrai dirba ilgai, vis dar groja J. Tikrai užtenka 8 val. gal net ir ilgiau, tiksliai laiko nematavau, žodžiu užtenka ir su kaupu (pagal mano poreikius). Kraunama įprastu būdu microUSB/USB laido pagalba. Taip pat noriu paminėti pabaigai, kad taip pat puikiai veikia ir laisvų rankų įranga, kurios mikrofonas tiesiog puikus, pašnekovas girdi aiškiai ir švariai net kalbant per atstumą.
Apibendrinant galiu pasakyti trumpai „VERTAS DĖMESIO“. Kaina, kokybė, funkcionalumas ir dizainas visumoje tikrai geras. Kiekvienas taupantis melomanas turėtų turėti šį „šikšnosparnį“ savo arsenale.   

 

Komentarai