Acme BAT? "Batai" daugumai konkurentų!

Paulius Pilipavičius portretas
Paulius Pilipavičius, 2015-12-30
Aš balsuoju:

ACME BAT - rimtas konkurentas daugumai "žaidėjų" bluetooth kolonėlių rinkoje!

Po šiek tiek laiko gavęs skambutį iš "Acme" nudžiugau - ir vėl naujas žaislas paardymui, pakankinimui ir įvertinimams!
Po keletos dienų atvažiavo kurjeris, įdavė į rankas pakuotę ir išvažiavo. Išpakavau ir radau tikrai solidžiai atrodantį "mėlynadantį" garsiakalbį. 
Pirmas įspūdis buvo tikrai geras! Kolonėlė tvarkingai supakuota, iš karto matosi, kas per produktas. Dėžė pati turi pakankamai daug informuojančios medžiagos, tad išsirinkti prekybos centre nebus sunku, nes pagrindiniai parametrai matomi ant jos. Viduje guli kolonėlė, usb laidas, 3.5jack laidas ir vartotojo instrukcija. 

Nieko nelaukęs įjungiau kolonėlę, suporavau su telefonu ir pirmyn klausyti muzikos! Garsas švarus, žemų pakanka - tokia buvo pirma nuomonė. Kad būtų lengviau lyginti, išsitraukiau iš stalčiaus savo seną gerą Logitech UI Boom mini ir nusprendžiau palyginti "vietoje" kaip skiriasi garsas.

Grojimas per bluetooth:
Acme BAT turi kiek didesnį garso vėlavimą, nei Logitech UI Mini boom, kas tiesiog nedavė galimybės klausytis muzikos per abi kolonėles vienu metu suporavus per bluetooth naudojant macbook pro. Tačiau Acme BAT turi labai patogią valdymo rankeną valdymui garso ir panašiai, kas iš tiesų labai sužavėjo.


Aukšti dažniai:
Acme BAT vienareikšmiškai nugalėjo mano UI Boom su aukštų dažnių atkurimu. Sodru, aišku ir negadina ausies - šaunuoliai!

Žemi dažniai:
Šioje vietoje mano UI Boom pralenkė Acme BAT. Trūksta Acmei gilaus ir sodraus žemų dažnių atkurimo.

Išvestys:
Acme BAT turi USB krovimo jungtį (Eilinį kartą kreivai sulituota), aux in ir headphone out jungtį. Pasakysiu atvirai: Acme, eilinį kartą susimovėt. Kam reikalinga headphone išvestis, jei negroja ir pati kolonėlė tuo metu? Niekas nejungs ausinių prie šios kolonėlės, o kiš tiesiogiai į telefoną/planšetę. Viskas gerai, kas nori pasinaudoti buitinių kolonėlių grojimu per nuotolį, tačiau tam jūs padarėt kitą įrenginį. Plius sulaužėt galimybę keletos Acme BAT sujungimui į vieną garso sistemą.

Kontrolė:
Palaikai knobą - įsijungia, palaikai - išsijungia, pasuki kairėn/dešinėn - garsas tyla, garsėja, paspaudi kartą - play/pause, nu bet toliau visiška paleva. Nepatogus skambinimas su tuo knobu, atsiliepimai atvirkščiai. Kodėl nepasiėmėt valdymo galimybės iš Apple tarkim ir nepadarėt "2x push sekanti daina, 3x push - buvusi daina"?

Surinkimo kokybė:
Surinkta neblogai, tačiau guminiai užmovai erzina. USB jungtis krievoka, bet tiek jau to.

Išvada:
Jei norit tikrai geros kokybės atidirbančios kainą kolonėlės - acme bus geras pasirinkimas, tačiau dar tolokai iki bose, b&o ar marshal garsiakalbių.  

Komentarai