ACME 16M48 NEST Notebook bag, talpiau nei atrodo

Andrius Burokas portretas
Andrius Burokas, 2014-10-21
Aš balsuoju:

Po ilgos tylos iš Acme  sulaukiau džiugios žinios. Pagaliau sulauksiu naujo jų gaminio testavimui. Tada beliko sulaukti siuntų tarnybos ir jau galiu išpakuoti gautą dėžę o joje naujausias kompanijos Acme gaminys :  ACME 16M48 NEST Notebook bag. Taigi pasibandes kelias sav, noriu su kitais pasidalinti mintimis apie šį gaminį.

Acme krepšys priklauso „Urban harmony“ linijos gaminiams - Stilingiems, patogiems, orentuotiems į jaunimą, bei su pasižymintiems geru kainos ir kokybės santykiu. Krepšys puikiai tinka netik, vaikčioti į paskaitas, bet ir pasiimti į ilgesnę kelionę. Medžiaga iš kurios pagamintas krepšys atrodo tikrai tvirta, bei atspari aplinkos poveikiui

 „ACME NEST Notebook bag” nustebins savo praktišku talpumu. Labai patogus, nes telpa į krepšį palyginus daug, yra skyrelių skirtų kasdieninėms reikmėms, skyreliai krepšio tvarkingi, tad tvarka jame bus :)  Patogu, kad į krepšį galima sutalpinti ne tik nešiojąmą kompiuterį, planšetą, dokumentus, skubantiems žmonėms ir niekur nespėjantiems į jį puikiai sutilps ir priešpiečiai ir šiltesnis megztinis. Nešiojamas kompiuteris turi ne atskirą skyrių kaip kituose kompiuterio krepšiuose, o visą atkirą įmautę, kuri tikrai pravers įvykus priešpiečių ar pan, avarijai, bet va gaila kad įmautė nėra išsegama, vienu atveju galima būti kompiuterį nešti tik su ja arba jei ketini krepšį naudoti ne kompiuterio transportavimui ją visai išsimti kad būtu daugiau vietos. Apžiūrėjus krepšį „ACME NEST Notebook bag” lengvai nustebino išoriniai diržai, pirma mintis buvo juos pamačius buvo ???? negi čia reiks dabar kabinti kilimėlį turistavimui? Bet va rudenėjantis oras tai išprendė. Čia gi puikiai telpa skėtis, o man tai aktualu, ypač lietingomis dienomis, nes jį dažniausiai nešuosi rankoje, o tai nėra patogu. Kai standartiniai kompiuterių krepšiai turi užlenkiamus užsegimus, čia va sugavota biški gudriau: yra sugalvota kaip ir medžiaginis krepšio prailginimas kurį nešant kompiuterį galima tiesiog užlenkti arba jei yra poreikis į krepšį sudėti vos ne 2x daugiau daiktų . krepšys atsisega netik iš viršaus, bet ir iš šono tai tikrai patogu kai nori išimti kompiuterį esantį krepšio įmautėje.

Pakalbėjus apie krepšio privalumus reikia aptarti ir jo trūkumus :) rankenos nepraktiškos ir gerokai prikišus krepšį jį nešti tampa nepatogu, ilgoji rankena skirta nešti krepšį ant pečio pagal mano „gabaritus“ yra trumpoka ir galėtu būti atsegama.

Kaina kaip ir visų Acme „ Urban Harmony“ gaminių nesikandžioją, ir kaip už tokį išskirtinį gaminį yra tinkama : 89,99Lt arba kaip dabar „madinga „ 26 eurai.

 

Komentarai