acme 16B40 kuprinė, neapsigaukit dėl pirmo įspūdžio

Justas Prikockis portretas
Justas Prikockis, 2014-03-02
Aš balsuoju:

Pirmas įspūdis Mokyklinuko kuprinė, tai buvo pirmoji mintis, kuri man šovė į galvą, pamačius šią kuprinę. Pagalvojau, jog acme turi naują rinką nusimačiusi ir taikosi į 1-5 klasių moksleivius. Kuo daugiau laiko leidau su šia kuprine juo labiau supratau jog klydau. Nors šūvis buvo netolimas, tačiau labai netikslus.

Medžiagos Naudojamos medžiagos tikrai pakerėjo. Viena vertus atsparios abrazyvumui, kita vertus malonios liesti, netgi nesibaiminčiau pasakyti jaukios. Tai taikytina išorės medžiagoms, viduje tokių medžiagų dėl trinties su būsimu kroviniu - kompiuterinė technika, naudoti negalėjo, todėl ten rasite sintetiką ir atsparius paviršius. Tačiau to nepriimčiau kaip minuso, netgi pabrėžčiau kaip pragmatišku sprendimu siekiant kompromiso kaina/patvarumas.

Funkcionalumas Kuprinės prigimties nepakeisi, ji yra skirta kompiuterinės technikos - nešiojamų kompiuterių, plančetinių kompiuterių, nešiojamų grotuvų, ausinių transportavimui. Tačiau, ši technika mus lydi kasdien, tik prie jos prisijungia ir kiti daiktai - sporto įranga, užrašų sąsiuviniai, knygos, žurnalai ir t.t. Kuprinė puikiai man leido transportuoti ir dalį įrangos, kitą dalį įrangos nesinori dėti niekur kitus tik į acme PEAK stebuklą, ir rankšluostį su plaukimo reikmenimis. Abiejų kuprinių duetas traukė aplinkinių akis, nes medžiagiškumas jų panašus, o turint tokį duetą tikrai mačiau kad aplinkinės jaunos mamos ir tėčiai stebi ir planuoja savo rankinių/kuprinių/tašių papildyti naujais pirkiniais. O kodėl gi ne, dėl jaukių išorės medžiagų tikrai kuriamas pareigingo, naujoviško ir nenupušusio tėčio, mamos įvaizdis. Tą rutiną: namai->darbas->sportas->namai (kiekvienam ji kitokia bet bendrai žiūrint panaši) galima nusispalvinti keliais, suderintai atributais, kurie leis vežiotis ir darbinius ir laisvalaikio reikmenis su savimi. Tad sakydamas mokyklinuko kuprinė šoviau pro šalį, tai mokyklinuko tėvų kurpinė, kurioje ir kompiuteris ir plaukimo akiniai ir rankšluostis turi draugauti.

Palyginimas

Panaršius internete radau tik vieną panašią kuprinę - Jordan, jos kaina 130 litų, 16B40 acme kuprinė kainuoja 72 litus. Taigi skirtumas ženklus, kita vertus jeigu ieškočiau pigios kuprinės, 72 litai man jau būtų per daug. Bet šios kuprinės nenorėčiau priskirti prie pigios, sąlyginai ekonominės klasės, bet analogo už mažiau nei 100 litų jums nepasiseks rasti.

Komentarai