2 in 1 ekrano valiklis: pradžia gera, o dabar duokite daugiau!

Dina Sergijenko portretas
Dina Sergijenko, 2015-05-12
Aš balsuoju:

Į ką valote savo telefono ekraną, kai šis nuo pirštų antspaudų tampa nepermatomas? Arba planšetę? Ką darote, kai šią nupeckiojate taip, kad lengviau atskirti, kieno piršto antspaudas liko ant ekrano, o ne ką rodo įrenginys?

Bent aš visada ieškau ant savęs švelnesnio drabužio, papučiu į ekraną ir nusivalau. Idealus reikalas. Nes negi kas nors šiandien turi savo rankinėje kokį nors indą su specialiai ekranų valymui skirtomis servetėlėmis ar kažkuo panašiu? Geriausiu atveju akiniuočiai gali išsitraukti specialiai akiniams skirtą mikropluošto šluostę ir telefoną pašvarinti ja. O jei drabužis šiurkštus? Na, tuomet įrenginio ekranui nepasisekė.

„Acme“ ekspertai, sukūrę „Screen Drop Cleener 2 in 1“, akivaizdu, susidūrė su analogiška problema. O kai jau nusibodo turimus įrenginius valyti į megztinius ir marškinius, gerai pasukę galvas jie sugalvojo sujungti valikį ir audinį į vieną darinį. Šitaip gimė „iF Design“ apdovanojimą gavęs ekrano valiklis, įvilktas į ekranui tinkamą valyti audinį.

Kompromisai

Žinoma, kadangi tai du daiktai viename pavidale, kompromisų turėjo būti.

Vienas kompromisų - sąlyginai nedidelis valiklio tūris. Jame telpa vos 10 ml skysčio, skirto ekranams valyti, arba 80 papurškimų. Jei esate švaros maniakas arba turite atžalų, kurios mėgsta viena ranka valgyti morkų košę, kita - tapšnoti per planšetės ekraną, tuos 80 papurškimų galite išnaudoti per savaitę.

Ar tai greitai? Greičiausiai, pernelyg greitai, mat valiklis „Acme“ parduotuvėje kainuoja 2,7 Eur. Ir čia yra interneto parduotuvės, ne fizinės, kaina. O, pavyzdžiui, 50 „Acme“ ekrano valymo servetėlių kainuoja vos 1,83 Eur.

Stiprybės

Tačiau kita vertus, nedidelis tūris gerai, kai kalbame apie judrų gyvenimą. Vargu ar atsiras daug merginų, kurių rankinėse tilps gana nemaži valymo servetėlių indeliai, vargu ar daugelis madingo jaunimo atstovų norės valyti ekraną į rankovę.

Tad daiktas, įvertintas visame pasaulyje už dizainą, telpantis net į mažiausią džinsų kišenę, slaptą rankinės kišenėlę ir neužimantis daug vietos – puikus sprendimas.

Geras sprendimas ir valiklio „indą“ padaryti rombo formos. Ką tokia forma duoda? Ogi net menkiausias lašas valiklio nukeliaus į indu dugną, iš kur jį pasieks purškiklis.

Atsikirai paminėti verta ir ekologišką valiklį, kuriame nėra alkoholio. Toks džiūna lėčiau, tačiau nekenkia nei jums, nei aplinkai.

Kaip veikia?

2 in 1 ekrano valiklio veikimo principas labai paprastas: purškikliu papurškiama ant ekrano, o valiklio indu, kuris iš tiesų yra ne kas kitas, o servetėlė ekranui valyti, nuvaloma visas paviršius.

Tiesa, tai idealusis variantas. Man bandant valiklį sekėsi ne taip gerai, kaip norėjau.

Pirmiausia kiek nustebino ekologiško valiklio kvapas. Jis nestiprus, tačiau savy turi kažką erzinančio. Ne visai patiko ir faktas, kad naudojant šį valiklį ekraną teko trinti kiek ilgiau nei įprastai. Mat kitaip nei valiklis, sudėty turintis alkoholio, šis neišgaruoja, tad jį visą tenka sugerti servetėle.

Be to, kadangi valyti ėmiausi tikrai seniai nevalyto nešiojamo kompiuterio ekraną, sunkiai nuo jo nusivaliusios dulkės, kitoks šiukšlės užuot dingusios nuo paviršiau ėmė jį teplioti. Teko versti servetėlę kita puse.

Žinoma, dažniau valant įrenginius ir nekaupiant ant jų sluoksnio dulkių, tokių sunkumų vargu ar bus. Kartu, matyt, pagalvoti turėtų ir vartotojai, prieš imdamiesi itin purviną daiktą valyti šiuo nedideliu valikliu - servetėlė greitai išsiteps ir ilgainiui ims teplioti viską, ką bandysite nuvalyti.

Patarimai ateičiai

Produkto išvaizda išties puiki ir netgi sąlyginai didelė kaina iš tiesų nekliudo perkant madingą daiktą. Tačiau labai norėtųsi varianto su, pavyzdžiui, stipresniu, alkoholio sudėtyje turinčiu, valikliu. Tokiu būtų galima valyti labiau apsinešusius paviršius, kur reikia greito džiūvimo.

Taip pat norėtųsi rasti patarimų, kaip, pavyzdžiui, servetėlę nuvalyti, kad apnašos, nuvalius išties purviną daiktą, nepersikeltų ant kitų ekranų.

Na, ir galiausiai, valymo maniakams reikėtų versijos su smailiais kampais: kad ant ekrano būtų galima pasiekti net anksčiausią kampą.

Komentarai