"1 up"

Aivaras Gudauskas portretas
Aivaras Gudauskas, 2017-05-08
Aš balsuoju:

Išmanusis įrenginys. Mano dieną lydi kiekviename žingsnyje. Ir vakare palydi miego link. Kol didieji gamintojai sprendžia kaip prailginti tavo nešiojamo” išmanuolio gyvavimo laiką. Kiti, tame tarpe ir acme gamina puikią alternatyvą – power bank (nešiojamą bateriją). Ir dabar, kai pradės mirginti baterijos ikoną sėdint  vakare terasoje žiūrint NETFLIX planšetėje ar važiuojant viešuoju transportu ir mėgaujantis mėgstamu žaidimu telefone, tu gali papildyti baterijai gyvybių ir pramogauti toliau.

Čia išdidžiai žengia acme PB09, grakštaus dizaino mielas ranka liesti ir puikiai telpantis į kišenę. Pilnai talpinantis tavo telefono du gyvenimus ir atgaivinantis planšetę, acme 8000 miliampervalandžių turinti baterija turėtu būti kiekvieno kišenėje nesvarbu tu vaikas tik žaidžiantis , ar studentas besimokantis, ar verslininkas dirbantis su išmaniųjų pagalba. Juk taip dažnai pasitaiko išvykus kelionėje neturime kur pakrauti savo įrenginių. O čia puikus būdas reanimuoti mirštantį kompanjoną. 

 

Mėlynos LED indikacinės lemputės rodančios dar likusių gyvybių kiekį labai gražiai atrodo ir pagirtinas dizaino sprendimas. Taip pat ir laido išpildymas apgalvotas puikiai paslėptas ir nereikia sukti jo aplink baterija ar atskirai ieškoti kur padėti, jog nepamestum. 9 balai už laidą, nes 10-ukui pritrūko dėl to kad sunkiai išsitraukia šis puikiai paslėptas laidas. Turbūt tai vienintelis minusas.

Turėjau ne vieną power bank’ą, nežinau kodėl, bet jiems visada pagailėdavau pinigų ir dauguma jų jau nebeturi deklaruojamos talpos ir vargiai pakrauna mano turimą telefoną. Acme nėra pats pigiausias sprendimas ir tikiuosi kainos ir kokybės santykis bus išlaikytas, bent porai metų, nors garantija duodama tik metus. Bent vieną kartą telefoną pilnai pakraus dar ilgai :).
 

Ši baterija patiks visiems įmanomiems įrenginiams, net ir obuoliams (iOS), sudėti visi USB, microUSB ir lightning jungtys. Pakrausime viską. Todėl kraunam bateriją, nes reikės pakrauti ir telefoną. Nes kaip visada paskutiniam skambučiui šiek tiek pritrukstą. 

 

Komentarai